PřihlášeníVědci ocenění Nobelovou cenou budou diskutovat v Londýně

Vědci ocenění Nobelovou cenou budou diskutovat v Londýně

Světově známý virolog and laureát Nobelovy ceny profesor Luc Montagnier bude jedním z celé řady vědců, kteří se v Londýně zúčastní mezinárodní konference, na níž se bude diskutovat o nejnovějším, převratném výzkumu vlastností vody.

Profesoru Montagnierovi byla Nobelova cena za lékařství udělena v roce 2008 za objevení HIV. Tento francouzský vědec se poté stal předním odborníkem na výzkum vody. Při rozhovoru v roce 2010 řekl: „Vysoké ředění nějaké látky neznamená, že ta látka zmizí. Jde o struktury vody, které napodobují účinky původních molekul. To není pseudověda. To není šarlatánství. Jsou to skutečné jevy, které stojí za to dále zkoumat.”

Výsledky svého nejnovějšího výzkumu představí profesor Montagnier v sobotu 14. července 2018 v Královské lékařské společnosti v Londýně. Konference je otevřená veřejnosti a vstupenky stojí 95 britských liber.

Svou řeč zde přednese i další nositel Nobelovy ceny, emeritní profesor Brian Josephson z univerzity v britském Cambridge. Vyjádřil svou podporu teorii „paměti vody”, jejímž autorem je Jacques Benveniste a o níž se někteří domnívají, že by mohla vysvětlit způsob účinku homeopatických léků.

Z USA přicestuje honorární profesor Washingtonské univerzity Gerald Pollack. Dr. Pollack je profesorem v oboru biologického inženýrství a je odborníkem na vědu o vodě. Objevil čtvrté skupenství vody označované jako voda EZ (exclusion zone water).

Působivou mezinárodní sestavu doplňují dva významní ruští vědci – profesor Vladimir Vojejkov a profesor Alexandr Konovalov. Profesor Vojejkov je známý v oboru fyzických a chemických vlastností vodních systémů a jejich klíčové role v životních procesech živých organismů. Profesor Konovalov řídil nezávislý výzkum vysoce ředěných roztoků, který by mohl poskytnout lepší vědecké pochopení homeopatie.

V pátek 13. července se ve Sněmovně lordů bude pro hostující vědce konat slavnostní večeře, na niž je zvána i veřejnost. Další podrobnosti o účasti na konferenci a na slavnostní večeři ve Sněmovně lordů vám budou poskytnuty na adrese: thesciencetheevidence@gmail.com.

Podrobnější informace najdete na: http://thesciencetheevidence.co.uk.

Překlad: Mgr. Helena Procházková

Zdroj: www.britishhomeopathic.org  

Členství v HLA
Online
přihláška
Homeopatické vzdělávání garantované HLA, nejbližší vzdělávací akce:

Kontakt

Homeopatická lékařská asociace, z.s.
Národní 11
Praha 1 110 00
Česká republika mapa

Email:
info@hla-homeopatie.cz

Kontakty na lékaře-homeopaty:
svethomeopatie.cz

Kontakty na kancelář HLA:
Tým HLA

Pro média:
Informace pro média a tiskové zprávy naleznete zde